poniedziałek, 13 stycznia 2014

Palmer Eldritch feat. Kidd "Stalker"


Klip do utworu zapowiadającego jedną z bardziej przeze mnie wyczekiwanych w tym roku płyt. Mowa oczywiście o albumie producenckim duetu Palmer Eldritch (nawiązanie do twórczości Philipa K. Dicka). Kawałek z gościnnym udziałem Kidda pt. "Stalker" nawiązuje, zarówno wizualnie jak i tekstowo, do filmu Tarkowskiego o tym samym tytule, będącym z kolei ekranizacją "Pikniku na skraju drogi" braci Strugackich. Szczerze polecam.

5 komentarzy:

 1. Jestem strasznie zacofana muzycznie od kilku lat. Zatrzymałam się na Lipnickiej i płynę razem z nią od 1994 roku i dobrze mi z tym :))
  Teledysk całkiem ciekawy, podoba mi się, muzyka też niczego sobie. Nie oglądałam tego filmu Strugackich. Ile u Ciebie zawsze ciekawostek...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, Wojtek Cichoń to naprawdę intrygujący artysta, chociaż na co dzień obracam się raczej w innych klimatach muzycznych. Co do Palmera Eldritcha to nie miałem pojęcia, że taka formacja istnieje na rynku, ale ogromny szacunek już za samą nazwę projektu. "Trzy stygmaty P.E." to książka na tyle dobra, że warto ją promować w każdy możliwy sposób. A jeśli stanowi jeszcze dla kogoś inspirację, to tym lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na płycie będzie kawałek "Trzeci stygmat" w wykonaniu Jeżozwierza.

   Usuń
 3. REWELACJA !!! widzę, że nie tylko Hłasko nas łączy :)

  OdpowiedzUsuń